Dzieci Chaosu III

warhammer-40000-фэндомы-techpriest-под-катом-еще-445552

Dzień w ulu rozpoczął się dla Mor’Dera wezwaniem przed oblicze Inkwizytora Esmera. Z silnym poczuciem deja vu, odebrał rozkaz zbadania strzelaniny pod lokalem we wschodnim slumsie.Wraz z Lorenzo udał się na miejsce, w którym kilka godzin wcześniej zostali zamordowani trzej imperialni sędziowie, a akolita Inkwizycji najwidoczniej popełnił samobójstwo. Kolorytu sprawie dodawał fakt, że akolita Vent, który niedługo po powrocie ze strzelaniny opuścił budynek Inkwizycji i przepadł bez śladu, podobnie jak akolitka Bessen, która udała się jego tropem. Ta ostatnia kwestia szczególne wrażenie wywarła na Inkwizytorze Fehr. Dzień później, Mor’Der i Lorenzo pomyślnie przekazali Uhlmannowi Fehrowi Księgę Jednej Prawdy podczas porannego nabożeństwa w Relikwiarzu Dusz. Wieczorem z kolei obaj spotkali Albusa Rheona – rogue tradera, znajomego Lorenzo. Albus obiecał zebranie wszelkich dostępnych informacji na temat zniknięcia Iriny i Venta, w zamian za pomoc w sprawie długu u Hieronymusa Shustera.

Zawau

About Zawau

W RPG najbardziej lubię eksperymentowanie z grą samą w sobie i poruszające, wciągające historie. Najlepsze sesje, to te, po których przez kilka następnych dni rozmyślasz nad tym, co Twoja postać powinna zrobić na kolejnej sesji.

View all posts by Zawau →
 • Masz mój miecz!

 • Oczywiście będę, tylko mogę mieć 10 min obsuwy czasowej. Jest też taka niefajna sytuacja, że być może koło 21:00-21:30 będę musiał urwać się na 20 min (jakoś tak słabo wyszło, że jestem dziś jedynym dysponowany kierowcą w rodzinie…).

  • Zawau

   Damy radę.

   • Jestem dziś w stanie obijać już tylko chujem gruszki…dla nas to oznacza, że nie prowadzę więcej żadnego auta. Gramy bez stresów z mojej strony.

 • Chłopaki, jeszcze raz przepraszam za wczoraj. Nie dałem rady wysiedzieć. Mam nadzieję, że udało się Wam zrealizować cele.

 • Tak skończyliśmy niedługo po Twoim wyjściu. Andrzej ma podsumować wsio fabularnie. Fehr nas wesprze, gang Siddela wydany jako gest dobrej woli, Irina pod kontrolą. Uwikłaliśmy tez Ciebie fabularnie więc Fehr wie że jesteś po naszej stronie:)