Mistrzowski dwustrzał – Tokyo-7 i Neuroshima

580448_458590554204452_638909480_nCo to będzie za sobota. Dwie sesje jednego dnia? Nie da się?! Da się, szczególnie, że będą to mistrzowskie historie prowadzone przez Sebka i niestrawnego. A wszystko w klimatach, które bardzo lubimy. Mamy parę wolnych miejsc na to spotkanie, więc zapraszamy, jeżeli chcecie doświadczyć dobrego, mocnego, (prawie)nocnego RPGowania. 

W co gramy?

Wiecie już, że chcemy rozegrać dwie sesje. Będą one tematycznie ze sobą powiązane, chociaż akcja gry rozgrywać się będzie w odległych od siebie odstępach czasowych. Mamy dla Was propozycję podróży w przyszłość. Pokażemy Wam wizję świata, która może zastać nasze wnuki i prawnuki. Świata, którego nikt z nas nie chce, a pomimo tego jest tak atrakcyjny, że często do niego wracamy. Gotowi? Oto pierwsza sesja:

Tokyo 7 – Mesjasz 1.5

Jeżeli nie byliście na pierwszej części to możecie tylko żałować utraconej zabawy. Ale to nie przeszkadza, żeby dołączyć do cyborga-zabójcy i ludzkiego komputera w rozwiązywaniu problemów tokijskich korporacji przyszłości. W linku do sesji macie najważniejsze informacje, żeby wejść w klimat T7.

Początek gry: 1600

Neuroshima – Agenci Molocha

Neuroshimy Wydawnictwa Portal nie trzeba chyba nikomu przedstawiać. Wieczorem przeniesiemy się do zniszczonych Stanów Zjednoczonych, gdzie ludzie próbują podnieść się z atomowej zagłady i walczą z maszynami. Tym razem gracze nie będą wcielać się w pokonanych i zabiedzonych zdobywców pustyni i szabrowników zrujnowanych miast. Staną po drugiej stronie barykady. Możecie o tym przeczytać w notce wprowadzającej.

Początek gry: 2000

Kiedy gramy?

W najbliższą sobotę, tj. 17/08/2013. Spotykamy się koło 1530, żeby o 1600 odpalić pierwszą sesję. Całe spotkanie potrwa do około 2300, więc jeszcze zdążycie się wyspać w niedzielę albo połazić po knajpach w sobotę.

Gdzie gramy?

U Zawaua. Albo w jego mieszkaniu albo na działce. Chcemy na działce, jeśli pogoda dopisze. Może zrobimy grilla, jeszcze nie wiemy. Wszystko zależy od meteorologii. Dziś mogę zdradzić tylko adres działki:

ul. Gęsia, alejka 11, działka 401 – Google Maps

Namiary na mieszkanie dostaną już konkretni uczestnicy spotkania.

Jak zagrać?

Napisz komentarz. Najlepiej tutaj, albo pod którąś z sesji. Zgłoszenia przyjmujemy do środy 14.08.2013. Po tym terminie będziemy kontaktować się z ewentualnymi graczami, żeby ustalić co i jak. Na chwilę obecną mamy wolne dwa miejsca.

 

 • Kamil Olczyk

  Cześć z chęcią wziąłbym udział jeśli znajdzie się miejsce dla zbłąkanego gracza

  • Witaj na pokładzie.

   • Kamil Olczyk

    dzięki, nawet nie będę miał daleko z tego co zerknąłem na mapkę

    • super! Czekam na zajawkę Twojej postaci;)