Karta postaci 7th Sea by Sebko

Nowa karta postaci do 7th Sea wreszcie przygotowana. Rzućcie okiem i pomóżcie rozwinąć pomysł. Karta mieści więcej informacji i ciaśniej niż ta podręcznikowa. Ma wyraźnie wydzieloną sekcję Szermierczą/Czarnoksięską, Obronę i Zdrowie oraz Umiejętności bohatera. Z dodatków jest krótka lista ratunkowa z numerami stron do ważnych rozdziałów (mechanicznie) w Podręczniku Gracza. Czego chcieć więcej? Czekam na uwagi.

Karta postaci:

Sebko

About Sebko

Prowadzę emocjonujące sesje z bohaterami z krwi i kości. Dynamizm i elastyczność to elementy charakterystyczne dla mojego stylu. Uwielbiam wszelkie "zwinne" rozwiązania w grach fabularnych. Hołduję zasadzie minimum pracy maksimum zabawy..

View all posts by Sebko →
 • Niestrawny

  Jedno z „pustych” pól można zamienić na umiejętności obrony pasywnej, żeby było łatwo znaleźć kto ile ma uchylania, balansowania, etc. A jeszcze jedno „puste” pole można by było zamienić na obrażenia zadawane bronią.

 • Sebko

  Miejsce na biegłości obronne i wpisane pasywne aktywne są na prawo od cech. Tam wpisujemy uchylanie, balansowanei itp.

  Dwa dolne boksy zostawiłem gołe właśnie z myślą o broni, ale na wypadek gdyby trzeba było przeznaczyć je na coś innego np. bohater nie walczy (nie do wiary!) to może je wykorzystać wedle uznania.

 • Niestrawny

  A, rzeczywiście są.